Κοπή πίτας από την “Θηραϊκή Πολιτεία” Newsroom 20/02/2023 12:25 ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ Ο Σύλλογος Εμπόρων και Επαγγελματιών Δήμου Θήρας συναντήθηκε με τον Πρόεδρο του Δημοτικού Λιμενικού Ταμείου Θήρας 16 Ιουλίου 2024 Σαντορίνη: Εντοπίστηκαν και διασώθηκαν από το λιμενικό 65 μετανάστες 15 Ιουλίου 2024 Νέα διάκριση για τη Σαντορίνη – Εντάχθηκε στην οινική ελίτ του κόσμου 11 Ιουλίου 2024 TweetΤην Παρασκευή 24 Φεβρουαρίου πρόκειται να κόψει την πρωτοχρονιάτικη πίτα της η δημοτική παράταξη του Νίκου Ζώρζου “Θηραϊκή Πολιτεία”. Η εκδήλωση θα ξεκινήσει στις 19:00 στη ζυθοποιία ΦΤΕΛΟΣ. (Visited 85 times, 1 visits today) Latest PostΑστυνομικό δελτίο: 4 συλλήψεις το τελευταίο 24ωρο σε Σαντορίνη, Πάρο, Σύρο και ΜύκονοΟ Σύλλογος Εμπόρων και Επαγγελματιών Δήμου Θήρας συναντήθηκε με τον Πρόεδρο του Δημοτικού Λιμενικού Ταμείου ΘήραςΣυνελήφθη στο αεροδρόμιο της Σαντορίνης διωκόμενος αλλοδαπός για υπόθεση ναρκωτικώνΠάρος: 68χρονος επιβάτης ιστιοφόρου διακομίστηκε στο Κέντρο ΥγείαςΑντίπαρος: Θάνατος 73χρονου Ελβετού στη παραλία του Αγίου ΣπυρίδωναDaikin Perfera All Seasons: ιδανικό περιβάλλον όλο τον χρόνο!Στη Νάξο η Κατερίνα Μονογυιού για τον εορτασμό του Αγίου ΝικοδήμουΧώρα Νάξου – ΕΚΤΑΚΤΟ: Διακοπή υδροδότησης στην περιοχή ΧριστούΕπίσκεψη Δημάρχου Παλλήνης στον Δήμο ΤήνουΠαραπληροφορεί ο Λιανός… (Λέγε, λέγε, στο τέλος κάτι θα μείνει)