Σύλληψη ημεδαπού για επικίνδυνη σωματική βλάβη, οπλοκατοχή και
οπλοχρησία στη Θήρα
Τη Δευτέρα 05 Αυγούστου 2024 το απόγευμα συνελήφθη στη Θήρα, από αστυνομικούς της Υποδιεύθυνσης Αστυνομίας Θήρας, 57χρονος ημεδαπός ο οποίος επιτέθηκε και τραυμάτισε με μαχαίρι 35χρονο ημεδαπό. Κατασχέθηκε ένα μαχαίρι με λάμα 20 εκ..
(Φώτο αρχείου)
Ακολουθήστε το naxostimes.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
(Visited 31 times, 1 visits today)