Οι παλαίμαχοι του ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΥ Α.Ο. διοργανώνουν φιλικό αγώνα, με την ομάδα Παλαίμαχοι – Φίλοι, που απαρτίζεται από επίλεκτους παλαίμαχους ποδοσφαιριστές των Αθηνών.
Ο φιλικός αγώνας θα διεξαχθεί στο ΔΑΚ Νάξου το Σάββατο 16 Ιουλίου στις 7:00 το απόγευμα.
Η ποδοσφαιρική μας ομάδα θα παραταχθεί με μαύρα περιβραχιόνια και θα τηρηθεί ενός λεπτού σιγή κατά την έναρξη του αγώνα, στην μνήμη του πρόσφατα χαμένου μέλους της οικογένειας του ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΥ Α.Ο., Σάββα Νικολάου.
(Visited 23 times, 1 visits today)