Αύριο το απόγευμα στις 16:00 θα πραγματοποιηθεί η συνέντευξη Τύπου για την παρουσίαση του Syros Run 2017.
Στο πλαίσιο της παρουσίασης, που θα γίνει στην αίθουσα συνεδριάσεων του Δημοτικού Συμβουλίου θα απευθύνουν χαιρετισμό ο αντιπεριφερειάρχης Κυκλάδων κ. Λεονταρίτης, ο δήμαρχος Σύρου – Ερμούπολης κ. Μαραγκός, ο εντεταλμένος σύμβουλος Αθλητισμού Δήμου Σύρου – Ερμούπολης κ. Πρίντεζης και ο διευθυντής Εταιρικών Συνδέσεων της WIND κ. Τσαπρούνης.
Το Syros Run 2017 συνδιοργανώνεται από την Περιφέρεια Νοτίου Αιγαίου, τον Δήμο Σύρου-Ερμούπολης και τον Αθλητικό Πολιτιστικό Σύλλογο Δρομείς Σύρου το Σάββατο 3 Ιουνίου στην Ερμούπολη και περιλαμβάνει αγώνες δρόμου 2,5 χλμ., 5 χλμ. και 10 χλμ. ανδρών/γυναικών, καθώς και παράλληλους αγώνες παιδιών.
Συνέντευξη Τύπου για το Syros Run 2017
![syros run 2017 2](https://naxostimes.gr/wp-content/uploads/2017/05/syros_run_2017_2.jpg)
(Visited 25 times, 1 visits today)