Η Περιφέρεια Νοτίου Αιγαίου και ο δήμος Πάρου προσκαλούν στα εγκαίνια της αίθουσας πολλαπλών χρήσεων και αθλητικών εκδηλώσεων που θα γίνει στο νησί την Τετάρτη 27 Σεπτεμβρίου στις 7:00 το βράδυ.
Η αίθουσα που χρηματοδοτήθηκε από το Επιχειρησιακό Πρόγραμμα Νοτίου Αιγαίου 2014-2020, βρίσκεται στο χώρο του Δημοτικού σχολείου Αρχιλόχου – Μάρπησσας Πάρου.
Τα εγκαίνια θα τελέσουν ο Μητροπολίτης Παροναξίας Καλλίνικος, ο περιφερειάρχης Νοτίου Αιγαίου Γιώργος Χατζημάρκος και ο δήμαρχος Πάρου Μάρκος Κωβαίος.
(Visited 16 times, 1 visits today)