Στο δυναμικό της γυναικείας ομάδας βόλεϊ του Πανναξιακού ανήκει πλέον ο Στάθης Νικολούζος, ο οποίος ανέλαβε τη θέση του “team manager”. Σε σχετική ανακοίνωση ο ΠΑΟΝ αναφέρει: “Ο πρόεδρος και το Δ.Σ. του Πανναξιακού Α.Ο.Ν. έχουν τη χαρά να υποδεχτούν στο σύλλογό μας τον Στάθη Νικολούζο ο οποίος θα ανήκει στο δυναμικό της γυναικείας ομάδας βόλεϊ του σωματείου μας αναλαμβάνοντας την θέση του team manager”.
(Visited 131 times, 1 visits today)