Δύο θέματα επίκαιρα, που άπτονται της ευρύτερης διαπαιδαγώγησης των παιδιών, θα απασχολήσουν την εκδήλωση που διοργανώνει ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων του Δημοτικού Σχολείου Ποσειδωνίας στη Σύρο.
Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη 1η Ιουνίου στις 18:30 στην αίθουσα εκδηλώσεων του Σχολείου και ο ψυχολόγος από το «Χαμόγελο του Παιδιού» Στέφανος Αλεβίζος θα μιλήσει για την «Σεξουαλική Διαπαιδαγώγηση» και τη «Χρήση του διαδικτύου με Ασφάλεια».
(Visited 24 times, 1 visits today)