Στο Κέντρο Κοινότητας του δήμου Νάξου και Μικρών Κυκλάδων θα γίνεται από τη Δευτέρα 15 Ιανουαρίου η υποβολή αιτήσεων (νέων και τροποποιητικών) του Προγράμματος «Κοινωνικό Εισόδημα Αλληλεγγύης» (Κ.Ε.Α.).
Το Κέντρο Κοινότητας στεγάζεται σε κτίριο επί της περιφερειακής οδού Χώρας-Εγγαρών, απέναντι από τις Εργατικές Κατοικίες. Ώρες λειτουργίας: 07:00 – 15:00 (Δευτέρα – Παρασκευή). Τηλέφωνο επικοινωνίας: 22853-60174.
(Visited 29 times, 1 visits today)