Σε Αποκριάτικο γλέντι καλεί όλους ο Σύλλογος Κεραμωτής Νάξου “Ο Τίμιος Σταυρός”.
Η εκδήλωση θα γίνει την Κυριακή 4, Φεβρουαρίου στη 1:00 το μεσημέρι, στην αίθουσα “Athens View” που βρίσκεται Aκτημόνων 55, στο Γαλάτσι.
Στον αποκριάτικο χορό του Συλλόγου της Κεραμωτής, θα έχετε την ευκαιρία να γευτείτε πλούσια φαγητά και κρασί, αναψυκτικά και φρούτα και να διασκεδάσετε με ζωντανή μουσική με τους: Ελένη Λεγάκη, Βασίλη Κλουβάτο και Δημήτρη Φυρογένη.
Ένα πλούσιο γλέντι με παραδοσιακή μουσική, με 20 ευρώ το άτομο.
Για τις απαραίτητες δηλώσεις συμμετοχής στον αποκριάτικο χορό, μπορείτε να απευθύνεστε στον πρόεδρο του Συλλόγου: Νικόλαο Ξηρογιάννη (τηλέφωνο 694 4836490) ή στη γραμματέα: Μιλένα Καπίρη (τηλέφωνο 695 5472644).
https://www.youtube.com/watch?v=mn5HnShn3Vk&feature=share