Η Δημοτική Κοινωφελής Επιχείρηση Δήμου Νάξου και Μικρών Κυκλάδων ενημερώνει τους δικαιούχους του προγράμματος «Δωρεάν Διανομής τροφίμων σε απόρους της Ε.Ε.» ότι θα διανεμηθεί ρύζι.
Η διανομή θα γίνει την Τετάρτη 27, Πέμπτη 28 και Παρασκευή 29 Ιανουαρίου από τις 9:30 το πρωί έως 2:30 το μεσημέρι, στον υπόγειο χώρο του Δημαρχιακού Μεγάρου Δήμου Νάξου και Μικρών Κυκλάδων.
Για την παραλαβή, απαραίτητη είναι η προσκόμιση αστυνομικής ταυτότητας.
Διευκρινίζεται επίσης, ότι τα τρόφιμα αυτά δεν έχουν σχέση με αυτά που διανέμονται από το Κοινωνικό Παντοπωλείο του Δήμου Νάξου και Μικρών Κυκλάδων.
(Visited 26 times, 1 visits today)