Ενός λεπτού σιγή στη μνήμη της Κατερίνας Μεσολογγίτου κράτησε σήμερα το δημοτικό συμβούλιο Νάξου και Μικρών Κυκλάδων κατά την έναρξη της συνεδρίασης.
Ο δήμαρχος Μανόλης Μαργαρίτης, εξήρε το έργο της Κατερίνας μέσα από τη θέση που κατείχε στην Περιφερειακή Ενότητα Νάξου ενώ μίλησε και για την αγαστή συνεργασία που είχε με το δήμο. “Η προσφορά της μέσα από την περιφέρεια ήταν σημαντική” σημείωσε ο Μανόλης Μαργαρίτης και εξέφρασε τα συλλυπητήρια του σώματος στην οικογένεια της …
Δείτε το video:
{youtube}kQnxeN7weHE{/youtube}
(Visited 10 times, 1 visits today)