Σύμφωνα με ανακοίνωση του Δήμου Σύρου-Ερμούπολης, στο πλαίσιο του έργου «Βελτίωση Οδικής Ασφάλειας Δημοτικού Οδικού Δικτύου», το τρέχον διάστημα εκτελούνται εργασίες στο οδικό
τμήμα Αζόλιμνος (ΠΥΡΚΑΛ) – Επαρχιακή οδός Βάρης, με κατεύθυνση από Αζόλιμνο προς Βάρη.
Λόγω της φύσης των εργασιών, θα πραγματοποιείται ολιγόλεπτο κλείσιμο του δρόμου, ανά τακτά διαστήματα, προκειμένου να είναι ασφαλής τόσο η εργασία στο εργοτάξιο όσο και η διέλευση των οχημάτων.
Παρακαλούμε για την υπομονή και την κατανόηση των οδηγών.
Ακολουθήστε το naxostimes.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
(Visited 17 times, 1 visits today)