Το Πνευματικό Κέντρο Κωμιακής και ο Σύλλογος Γυναικών του χωριού προσκαλούν όλους στην κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας που θα πραγματοποιηθεί την Κυριακή 28 Ιανουαρίου στις 6:00 το απόγευμα στην αίθουσα του Πνευματικού Κέντρου.
Όπως αναφέρει η σχετική πρόσκληση, στην εκδήλωση θα προσφερθούν μεζέδες και κωμιακίτικο κρασί.
Η πρόσκληση
Ακολουθήστε το naxostimes.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
(Visited 171 times, 1 visits today)