Ευχές του δημάρχου Νάξου & Μικρών Κυκλάδων Μανόλη Μαργαρίτη admin 24/12/2015 09:19 ΝΑΞΟΣ ΝΑΞΟΣ Νάξος: Μουσική Βραδιά με την Πέννυ Μπαλτατζή στο Αθλοθέατρο Φιλωτίου στις 31 Ιουλίου 22 Ιουλίου 2024 Κινηματογραφική Λέσχη Νάξου: Αφιέρωμα στον Ισπανόφωνο Κινηματογράφο 24 Ιουλίου 22 Ιουλίου 2024 Νάξος: Συνεδρίαση της Δημοτικής Επιτροπής – Σημαντικά τα θέματα που θα συζητηθούν 22 Ιουλίου 2024 Tweet “Το χαρμόσυνο μήνυμα της Γέννησης του Θεανθρώπου να θερμάνει τις καρδιές και να φωτίσει τις ψυχές όλων μας! Καλά Χριστούγεννα! Ο δήμαρχος Νάξου και Μικρών Κυκλάδων Μανόλης Μαργαρίτης“ (Visited 23 times, 1 visits today) Latest PostΠανελλήνιες 2024: Οι εκτιμήσεις για τη διαμόρφωση των βάσεωνΤιμολόγια ρεύματος: Ιδιαίτερη προσοχή στην κατανάλωση – Θα επιδοτούνται μόνο οι 500 πρώτες κιλοβατώρεςΠεριφερειακό Πρόγραμμα «Νότιο Αιγαίο» 2021 – 2027: Ένταξη του έργου της βελτίωσης επαρχιακής οδού Κιόνια – Αγία Μαρίνα ΤήνουΣύρος: Το πολιτιστικό πρόγραμμα της εβδομάδας 22 – 28 ΙουλίουΝάξος: Μουσική Βραδιά με την Πέννυ Μπαλτατζή στο Αθλοθέατρο Φιλωτίου στις 31 ΙουλίουΚινηματογραφική Λέσχη Νάξου: Αφιέρωμα στον Ισπανόφωνο Κινηματογράφο 24 ΙουλίουΤήνος: Τροχαίο ατύχημα με ένα τραυματίαΓλυκό κουταλιού ντοματάκι χωρίς ασβέστη… Εκπληκτικό!Καιρός: Έκτακτο δελτίο για πτώση της θερμοκρασίας έως 10 βαθμούς – Τι λένε οι μετεωρολόγοιΝάξος: Συνεδρίαση της Δημοτικής Επιτροπής – Σημαντικά τα θέματα που θα συζητηθούν