Μιάμιση ώρα ασταμάτητου γέλιου υπόσχονται οι Διονύσης Ατζαράκης και Θωμάς Ζάμπρας, οι οποίοι μετά τη συνεργασία τους στην κωμική εκπομπή Cinéλθετε στον ΣΚΑΪ, έρχονται για μία ξεκαρδιστική παράσταση stand-up comedy στο θέατρο Απόλλων, την Τετάρτη 21 Δεκεμβρίου στις 18:00.
Οι δυο κωμικοί θα μιλήσουν για την καθημερινότητα, τις σχέσεις, την Αλίκη Βουγιουκλάκη, τα Τρίκαλα, τα σχολικά τους χρόνια, το facebook, τα ψυχολογικά τους, τον Μπάτμαν, τις πρώην τους και την Ελένη Φουρέιρα.
Η παράσταση εντάσσεται στο πλαίσιο του εορταστικού προγράμματος του Δήμου Σύρου – Ερμούπολης «Σύρος – Πρωτεύουσα των Χριστουγέννων». Τιμή Εισιτηρίου: 8€ και 6€ (φοιτητες/άνεργοι).
(Visited 53 times, 1 visits today)