Στο γήπεδο του Συλλόγου «Γιάγκος Γρατσίας» θα πραγματοποιηθεί αύριο το βράδυ στις 22:00 ο μεγάλος παραδοσιακός χορός του Συλλόγου Φιλωτιτών Νάξου.
Εκεί θα βρίσκονται η Στελλίνα Κονιτοπουλου (με βιολί τον Νίκο Μάκαρη και λαούτο τον Αντώνη Κονιτοπουλο), η Φωτεινή Βασιλάκη, ο Ηλίας και ο Γιώργος Μουστάκης (βιολί και λαούτο, αντίστοιχα), ο Στέφανος και ο Ηλίας Μουστάκης (βιολί και λαούτο, αντίστοιχα), ο Γιάννης Προμπονάς και ο Αποστόλης Μουστάκης που θα ξεσηκώσουν τους πάντες με τα παραδοσιακά νησιώτικα τραγούδια τους.
Τιμή εισόδου: 7€.
(Visited 178 times, 1 visits today)