Του Γιάννη Λογαρά
Στο Πολιτιστικό Κέντρο του Δήμου Νάξου-Μικρών Κυκλάδων στο κτίριο της πρώην Σχολής Ουρσουλινών στο Κάστρο στη Χώρα της Νάξου πραγματοποιείται από 24 Αυγούστου μέχρι 4 Σεπτεμβρίου 2016 έκθεση ζωγραφικής-γλυπτικής του κ. Νίκου Βούλγαρη, ενός σεμνού και ευγενικού καλλιτέχνη που ζει και δημιουργεί στη Νάξο πάνω από είκοσι χρόνια.
Ο κ. Νίκος Βούλγαρης είναι ένας άξιος και καταξιωμένος δημιουργός, κάτι που γίνεται αμέσως αντιληπτό μέσα από τα έργα του…
(Visited 109 times, 1 visits today)