Ξεκινά από σήμερα Τετάρτη 5 Ιουλίου 2023 και επίσημα η διάθεση του νέου δημοτικού χώρου στάθμευσης στην περιοχή της Λαλακιάς (οδός Ανδρέα Παπανδρέου), σύμφωνα με ανακοίνωση του Δήμου Σύρου-Ερμούπολης.
Ο νέος δημοτικός χώρος στάθμευσης διατίθεται χωρίς την καταβολή κάποιου αντιτίμου, δηλαδή είναι δωρεάν για όσες ώρες επιθυμεί ο εκάστοτε οδηγός, ωστόσο μένει να αποδειχθεί και στην πράξη αν θα το προτιμήσουν τόσο οι μόνιμοι κάτοικοι του νησιού, όσο και οι επισκέπτες του.
Ακολουθήστε το naxostimes.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
(Visited 45 times, 1 visits today)