Ξεκινά από σήμερα η διανομή πορτοκαλιών και μανταρινιών από τον Σύλλογο Τριτέκνων Νάξου και Μικρών Κυκλάδων.
Τα φρούτα θα μοιράζονται έως την Παρασκευή 2 Δεκεμβρίου, από τις 10 το πρωί έως τις 5 το απόγευμα στο κτίριο δίπλα στο ζαχαροπλαστείο «ΦΡΑΟΥΛΙΝΟ». Απαραίτητη προϋπόθεση για την παραλαβή των φρούτων είναι η προσκόμιση ταυτότητας τριτέκνων όλων των μελών της οικογένειας.
Επίσης, παρακαλούνται (όσοι δεν το έχουν κάνει) να προσκομίσουν και το εκκαθαριστικό του έτους 2015.
(Visited 12 times, 1 visits today)