Σε ρυθμούς Χριστουγέννων μπαίνει η Πολιτιστική Χορευτική Ομάδα Κορωνοχωρίου-Μύλων Νάξου «Παναγία η Φλεριότισσα».
Το απόγευμα της Κυριακής 4 Δεκεμβρίου στις 16:30, στην αίθουσα του Δημοτικού Σχολείου-Μουσείο στο Κορωνοχώρι θα ξεκινήσουν οι χριστουγεννιάτικες κατασκευές της ομάδας, η οποία ανακοίνωσε επίσης ότι κάθε Τετάρτη (στις 16:30) γίνονται μαθήματα κεντήματος στην ίδια αίθουσα.
(Visited 42 times, 1 visits today)