Η Ένωση Συλλόγων Γονέων και Κηδεμόνων του δήμου Πάρου σε συνεργασία με το Κέντρο Πρόληψης Κυκλάδων “ΘΗΣΕΑΣ” πρασκαλεί τους γονείς σε μια ανοιχτή συζήτηση με θέμα “Έφηβοι και εξαρτήσεις”.
Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί την Κυριακή 15 Ιανουαρίου στο κτήριο της κοινότητας Μάρπισσας Πάρου στις 5:30 το απόγευμα.
“Ένωσε την φωνή σου σε μία ανοιχτή συζήτηση με κοινά προβλήματα και σκοπό την ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ και την ΠΡΟΛΗΨΗ” σημειώνουν στην πρόσκληση για την εκδήλωση, οι διοργανωτές.
(Visited 52 times, 1 visits today)