Λόγω εκτάκτου τεχνικού προβλήματος στα νέα γραφεία της Κίνησης, η Γραμματεία της Δημοτικής Κίνησης “Πολίτες για τα Νησιά μας” αποφάσισε να ματαιώσει την προγραμματισμένη τακτική Γενική Συνέλευση της Τετάρτης 6 Δεκεμβρίου.
Η Γραμματεία καλεί τα μέλη σε τακτική Γενική Συνέλευση το Σάββατο 9 Δεκεμβρίου στις 10:30 στα νέα γραφεία της Κίνησης (κάθετη οδού Παπαβασιλείου, πίσω από το κατάστημα «Σκλαβούνος») με θέματα:
1) Απολογισμός Γραμματείας & Οικονομικής Επιτροπής.
2) Χάραξη στόχων, δράσεων και στρατηγικής της Κίνησης για το προσεχές διάστημα.
3) Εκλογή νέας Γραμματείας & Οικονομικής Επιτροπής.
(Visited 24 times, 1 visits today)