Χριστουγεννιάτικη εκδήλωση με τη συμμετοχή του γυναικείου βυζαντινού χορού «Μελίστριες Νάξου» διοργανώνει η Μητρόπολη Παροναξίας.
Συγκεκριμένα, η Ιερά Μητρόπολη Παροναξίας και ο Μητροπολιτικός ναός Ζωοδόχου Πηγής Νάξου σας προσκαλούν στη Χριστουγεννιάτικη εκδήλωση “ΒΗΘΛΕΕΜ ΕΤΟΙΜΑΖΟΥ” που θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο 22 Δεκεμβρίου 2018, εντός του Μητροπολιτικού Ναού, με τη συμμετοχή του γυναικείου βυζαντινού χορού «Μελίστριες Νάξου» ο οποίος θα αποδώσει επίκαιρους βυζαντινούς ύμνους υπό τη διεύθυνση της Αικατερίνης Βλαχοδημητράκου.
Ώρα έναρξης της εκδήλωσης 6:30 το απόγευμα.
(Visited 28 times, 1 visits today)