Στη Νάξο γυρίζει το νέο της video clip σε σκηνοθεσία του Ναξιώτη Γιάννη Παπαδάκου η Κατερίνα Στικούδη η οποία βρίσκεται στο νησί από το Σάββατο 16 Μαΐου.
![](images/lifestyle/stikoudi_00.jpg)
Εξωτική και όμορφη όσο ποτέ η Κατερίνα ποζάρει με το μαγιό και ζαλίζει τα πλήθη…
![](images/lifestyle/stikoudi_03.jpg)
Τα γυρίσματα του νέου καλοκαιρινού βίντεο κλιπ γίνονται στις παραλίες της Νάξου και η Κατερίνα που δείχνει να το απολαμβάνει, ποζάρει με το μαγιό κρατώντας το μπουκάλι της πορτοκαλάδας λουξ.
![](images/lifestyle/stikoudi_05.jpg)
Μάλιστα η Κατερίνα ανέβασε αρκετές φωτογραφίες με μαγιό τόσο στο facebook όσο και στο instagram επιδεικνύοντας το καλλίγραμμο κορμί της και κλέβει την… παράσταση!
![](images/lifestyle/stikoudi_04.jpg)
Το νέο video clip αν και γυρισμένο στην καλοκαιρινή και ηλιόλουστη Νάξο… έχει τίτλο “συννεφιά”…
![](images/lifestyle/stikoudi.jpg)
Σήμερα, μετά τα μεσημεριανά αυτή την ώρα είναι σε εξέλιξη βραδινά γυρίσματα σε γνωστό πολυτελές ξενοδοχείο…
(Visited 105 times, 1 visits today)