Στην παραλαβή ενός νέου περιπολικού οχήματος προχώρησε ο Αστυνομικός Σταθμός Φολεγάνδρου μετά από χρηματοδότηση, μέσω ευρωπαϊκών πόρων, της Περιφέρειας Ν.Αιγαίου.
![](https://naxostimes.gr/wp-content/uploads/2020/12/folegandros_peripoliko_2.jpg)
Αυτή η κίνηση προφανώς διευκολύνει το έργο των αστυνομικών του νησιού και αφετέρου βελτιώνεται το επίπεδο των παρεχόμενων υπηρεσιών προς όφελος του κοινωνικού συνόλου.
Ευχαριστούμε την Περιφέρεια Ν. Αιγαίου η οποία στηρίζει τις υπηρεσίες των νησιών μας.
(Visited 728 times, 1 visits today)