Την Τρίτη 21 Αυγούστου στις 21:00 θα πραγματοποιηθεί η αναβληθείσα, λόγω των φονικών πυρκαγιών, συναυλία των Μίμη Πλέσσα και Δάκη στο Ανοιχτό Θέατρο Άνδρου.
Όπως ενημέρωσε τους θεατές ο δήμος Άνδρου, ισχύουν κανονικά τα εισιτήρια που είχαν εκδοθεί για την αρχική ημερομηνία της συναυλίας, ενώ όσοι άλλοι επιθυμούν να προμηθευτούν εισιτήριο, θα μπορούν να το κάνουν από τα εξής σημεία προπώλησης: “Ploes Travel”, “Marine Travel” και το ταμείο του Ανοιχτού Θεάτρου (είσοδος: 10€, παιδιά: 5€).
(Visited 12 times, 1 visits today)