Στον Πύργο Μπαζαίου, σε μια βραδιά με τραγούδια και άλλα, μας καλεί η Μελίνα Τανάγρη, με την συνοδεία της Ευαγγελίας Μαυρίδου στο πιάνο και στα πλήκτρα και του Δημήτρη Παπαλάμπρου στην κιθάρα και στη φωνή.
Κατά τη διάρκειας τη βραδιάς, που διοργανώνεται στο πλαίσιο του Φεστιβάλ Νάξου, θα ακουστούν δικά της γνωστά και αγαπημένα τραγούδια, καθώς και άλλα ελληνικά και ξένα, μαζί με αναπάντεχες επιλογές, που δένονται μεταξύ τους συνειρμικά με κείμενα, ποιήματα και διάθεση αυτοσχεδιαστική, σ’ ένα πρόγραμμα που κινείται ελεύθερα χωρίς δεσμεύσεις με μόνη σταθερή την αγάπη της για αυτά…
Τιμές Εισιτηρίων: Γενική Είσοδος 15€/ 12€ (Φοιτητές, κάρτες ΟΑΕΔ)
Χώρος Διεξαγωγής: Πύργος Μπαζαίου 12ο χλμ. Οδού Χώρας Νάξου-Αγιασσού
Τ 22850 31402
Ε naxosculture@gmail.com
www.bazeostower.gr – www.naxosfestival.gr