Με την Ένωση Αγροτικών Συνεταιρισμών Νάξου …το τσίκνισε η ομάδα βόλεϊ του Πανναξιακού ΑΟΝ!
Η γυναικεία ομάδα βόλεϊ του Πανναξιακού καλεσμένη της ΕΑΣ που είναι και χορηγός του συλλόγου, και του προέδρου της Δημήτρη Καπούνη βρέθηκε στο γλέντι που στήθηκε την Τσικνοπέμπτη στην παραλία της Χώρας Νάξου.
Η γιορτή πραγματοποιήθηκε στο χώρο έξω από το σούπερ μάρκετ της Ένωσης στην κεντρική παραλιακή οδό του νησιού και είχε απ όλα: φαγητό, χορό και παραδοσιακή μουσική….
Λίγο μετά τις 12 το μεσημέρι (οι προπονητικές τους υποχρεώσεις δεν σταματούν ποτέ), έκαναν την εμφάνιση τους και οι αθλήτριες του Πανναξιακού μαζί με τους προπονητές τους, όπου έφαγαν, χόρεψαν, φωτογραφήθηκαν και έγιναν ένα με τον κόσμο του νησιού που διασκέδαζε στην εκδήλωση.
Ο αντιπρόεδρος της ΕΑΣ Ιάκωβος Βαλέρης χάρισε εκ μέρους του Συνεταιρισμού ένα ολόκληρο ψητό αρνί (!) στα κορίτσια της ομάδας, λέγοντας χαριτολογώντας ότι …«αυτό είναι για την νίκη σας στην Σαντορίνη».
Περισσότερες φωτογραφίες: ΕΔΩ