Προσφέροντας υπηρεσίες ομορφιάς θα γιορτάσει την Ημέρα της Γυναίκας το ΔΙΕΚ Νάξου…
Συγκεκριμένα, την Πέμπτη 8 Μαρτίου από τις 12:00 έως τις 3:00 το μεσημέρι, οι καταρτιζόμενες του ΔΙΕΚ Νάξου στην ειδικότητα «Τεχνικός Αισθητικός Ποδολογίας – Καλλωπισμού Νυχιών και Ονυχοπλαστικής», θα προσφέρουν υπηρεσίες περιποίησης χεριών, στην παραλία της Χώρας Νάξου, στο καφέ OMERTA.
(Visited 31 times, 1 visits today)