“Παρών” δηλώνει στις εσωκομματικές εκλογές της ΝΔ στις 13 Μαΐου η ΟΝΝΕΔ Νάξου και Μικρών Κυκλάδων, με υποψήφιο σύνεδρο το μέλος της Σιδερή Νικόλαο.
Η ΟΝΝΕΔ σε ανακοίνωση που εξέδωσε, καλεί τα μέλη της και τα μέλη της Ν.Δ. να συμμετέχουν μαζικά στις εκλογές “στηρίζοντας τη νέα γενιά και αποδομώντας την κυβέρνηση των μεγαλύτερων πολιτικών απατεώνων της μεταπολίτευσης”.
(Visited 26 times, 1 visits today)