Καθαρισμό της παραλίας της Γρόττας έχουν προγραμματίσει για την Κυριακή 17 Ιουνίου η Περιβαλλοντική Κίνηση Νάξου και ο Σύλλογος Προστασίας Άγριας Ζωής, υπό την αρωγή του δήμου Νάξου και Μικρών Κυκλάδων.
Στον καθαρισμό έχουν κληθεί να συμμετέχουν τα μέλη και οι φίλοι των δύο συλλόγων, καθώς και όσοι άλλοι το επιθυμούν. Το ραντεβού έχει δοθεί στις 18:00 στον χώρο στάθμευσης πλησίον του Μουσείου Ι. Καμπανέλλης.
(Visited 24 times, 1 visits today)