Πολύ κοντά στην απόκτηση του μπακ χαφ Βασίλη Τσουρή βρίσκεται ο Πανναξιακός Α.Ο.
Σύμφωνα με πληροφορίες του naxostimes.gr η ομάδα της Νάξου έχει έρθει ήδη σε επαφή με τον 21χρονο, ο οποίος θα βρίσκεται τη Δευτέρα στη Νάξο προκειμένου να συναντήσει τη διοίκηση του Πανναξιακού και να κλείσει η συνεργασία.
Πρόκειται για μια μεταγραφή που θα βοηθήσει τα μέγιστα τη Ναξιακή ομάδα να φτάσει το στόχο της που δεν είναι άλλος από την κατάκτηση του πρωταθλήματος και η άνοδος στη Γ Εθνική κατηγορία.
Ο Βασίλης Τσουρής αγωνίζονταν στον Παναιγιάλειο, ενώ γυμναστής του ήταν ο Τριαντάφυλλος Παπαευαγγέλου που έχει αναδείξει πολλά ταλέντα μεταξύ των οποίων και ο Κώστας Μανωλάς.
(Visited 76 times, 1 visits today)