Συνάντηση με τον διευθυντή της διαφημιστικής εταιρίας DK advertising Δημήτρη Καρούση είχε την Τρίτη, ο προπονητής στίβου της ομάδας του Πανναξιακού Στράτος Βασιλείου.
Ο κ. Βασιλείου επισκέφτηκε τα γραφεία της διαφημιστικής εταιρίας του κ. Καρούση όπου συζήτησαν για την πορεία του Πανναξιακού στο στίβο. Ο Δημήτρης Καρούσης συνεχάρη τόσο τον προπονητή για το έργο του και τις εξαιρετικές επιδόσεις των αθλητών στίβου του Πανναξιακού όσο και τους αθλητές. Συγχαρητήρια για το έργο τους έδωσε επίσης στον πρόεδρο του Σωματείου Βαγγέλη Κατσαρά, το διοικητικό συμβούλιο και ιδιαίτερα στον υπεύθυνο στίβου Τομπά Πλάτωνα
Συγχαρητήρια σε όλους τους αθλητές μας, στον πρόεδρο της ομάδας κ. Κατσαρά, στο διοικητικό συμβούλιο και ειδικότερα στον υπεύθυνο του στίβου Πλάτωνα Τομπά που ανέδειξαν τον Πανναξιακό ως πρώτη επαρχιακή ομάδα και τρίτη ομάδα στην Ελλάδα.