Το Δ.Σ. του Α.Ο. Κορωνίδας Γαλατσίου καλεί όλους στην εκδήλωση λήξης του Τουρνουά με την επωνυμία “ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ – ΕΙΡΗΝΗ – ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ”, την Κυριακή 7 Ιουνίου 2015 και ώρα 20:30 στο ανοιχτό γήπεδο μπάσκετ στο Αθλητικό Κέντρο Γαλατσίου.
Στο τουρνουά συμμετέχουν οι ηλικίες παιδιών:
2007-2008 (Μίνι – Τζούνιορ)
2008-2009-2010 Αστεράκια
![](images/athlitismos/koronida_galatsiou_00.jpg)
Στην τελετή λήξης του τουρνουά θα γίνουν βραβεύσεις, θα δοθούν έπαθλα και διακρίσεις, θα παραβρεθούν επίσημοι προσκεκλημένοι, ενώ τις απονομές στα παιδιά, θα τις κάνουν ποδοσφαιριστές της Α’ εθνικής κατηγορίας.
![](images/athlitismos/koronida_galatsiou_02.jpg)
Στην εκδήλωση περιλαμβάνεται μουσικό πρόγραμμα με τη συμμετοχή των μουσικών: Βούλα Λυερού τραγούδι, Γιάννης Ανδρής λαούτο και Μανώλης Πρεβενιός βιολί. Θα χορέψουν χορευτικά από τους Ναξιακούς Συλλόγους Κορωνίδας και Κινιδάρου και απ’ το Χορευτικό Όμιλο Φοιτητών – (ΧΟΦ).
Στους παρευρισκόμενους θα προσφερθούν, γλυκά, αναψυκτικά κ. α.
(Visited 168 times, 1 visits today)