Κυκλοφοριακές ρυθμίσεις προσωρινού χαρακτήρα θα ισχύσουν στο οδικό δίκτυο της Σύρου αύριο Σάββατο 1η Ιουνίου, λόγω της διεξαγωγής του αγώνα Syros Run 2024.
Πιο συγκεκριμένα, αύριο από τις 5 το απόγευμα μέχρι τις 8 το βράδυ δεν θα επιτρέπεται η κυκλοφορία οχημάτων στις ακόλουθες οδούς:
Μ. Μερκούρη (Θέατρο Απόλλων – Κτίριο ΟΤΕ), Κ. Καραμανλή – Γ. Γεννηματά (Πλατεία Μιαούλη), Ελ. Βενιζέλου, Αλέκου Παναγούλη, Ν. Μανδηλαρά και Ασημομύτη (κάθετη στο ζαχαροπλαστείο Κανακάρη).
Ακολουθήστε το naxostimes.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
(Visited 34 times, 1 visits today)