Κάτοικος Σύρου θα παραμείνει και για τη νέα αγωνιστική περίοδο ο Alvi Shurdi, μετά και τη συμφωνία ανανέωσης με τη διοίκηση του Τ.Α.Α. Α.Ο. Φοίνικα Σύρου.
Παίκτης και διοίκηση τα βρήκαν σε όλα, καθώς ο παίκτης με την απόδοσή του τη σεζόν 2016-17 έδειξε πως μπορεί να σταθεί και να βοηθήσει την νέα προσπάθεια της ομάδας του νησιού.
Όπως σημειώνει η διοίκηση της ομάδας: “Το Τ.Α.Α. Α.Ο. Φοίνικας Σύρου βρίσκεται στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει, την ανανέωση της συνεργασίας του με τον ALVI SHURDHI για την αγωνιστική χρονιά 2017-2018.
Ο Πρόεδρος και το Δ.Σ καλωσορίζουν τον ALVI SHURDHI στην ομάδα μας και του εύχονται μία καλή σαιζόν με επιτυχίες”.
(Visited 28 times, 1 visits today)